Dziedzictwo 288 odc. Seher znowu ucieka. Streszczenie 288 odcinka

Przez Anna Nowak Dodaj komentarz
fot. vod.tvp.pl

W ostatnich odcinkach serialu Dziedzictwo widzieliśmy, że Yaman próbował dogadać się z Seher. Kobieta jednak mu nie wierzy i znowu ucieka. Oto Dziedzictwo 288 odc streszczenie.

Oto streszczenie odcinka 288 oglądanej przez widzów tureckiej produkcji Dziedzictwo. Czego Yaman dowiaduje się od Yusufa? Jaki plan ma Seher? Jak udało się kobiecie znowu uciec od Yamana? Przekonajmy się już dzisiaj!

Czytaj także: Dziedzictwo – streszczenie odcinków

Dziedzictwo 288 odc streszczenie

Yaman rozmawia z małym Yusufem. Chłopiec opowiada wujowi, jak Seher radzi sobie w nowych warunkach. Yusuf nie jest z tego zadowolony. Gdy chłopiec zasypia Seher i Yaman zaczynają rozmawiać. Kobieta żali się mężowi, że żałuje wszystkiego, co się wydarzyło i że z uwagi na chłopca należy wszystko odkręcić. Mówi Yamanowi, że chyba czas wrócić do willi i zacząć wszystko od nowa. Yaman jest zachwycony takim obrotem spraw, ale pozostaje czujny. Podejrzewa, że Seher kłamie i że serwuje mu napój z narkotykiem. Yaman przeczuwa, że coś jest nie w porządku. Podmienia szklanki i nie pije podanego przez Seher napoju. Plan kobiety na ucieczkę w czasie gdy Yaman zapadnie w sen nie udaje się. Rano odkrywa to Fikret i jest zrozpaczony porażką Seher. Wchodzi więc do pomieszczenia i uderza Yamana w głowę. Yaman pada nieprzytomny na podłogę, a Seher ucieka z Yusufem.

Czytaj także: Dziedzictwo 287 odc. Yaman wybacza Seher. Streszczenie 287 odcinka

Na posterunku policji wciąż trwa ciężka atmosfera. Nikt nie potrafi dogadać się z Duygu.

Dziedzictwo 288 odc. – gdzie zobaczyć

Premierowa emisja 288 odcinka serialu Dziedzictwo odbędzie się w poniedziałek, 3 czerwca 2024 o godzinie 16:05 na antenie TVP 1.

Odcinek będziecie mogli zobaczyć także w serwisie TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Anna Nowak dziennikarz
Uwielbia seriale – zwłaszcza te klasyczne. Wciąż szuka nowych, które dorównają jej ulubionym. Pisze o kinie, telewizji, premierach w serwisach streamingowych. W wolnych chwilach czytuje książki.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version