Klan 4252 odc. Randka Loli nie udaje się. Streszczenie 4252 i 4253 odcinka

Przez Anna Nowak Dodaj komentarz
fot. vod.tvp.pl

W ostatnich odcinkach serialu “Klan” obserwowaliśmy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Do Heniutki przyjechała też koleżanka z dawnych lat. Kobieta chciała się spotkać z poznanym w internecie interesującym mężczyzną. Niestety spotkanie nie dochodzi do skutku…  Oto “Klan” 4252 odc streszczenie!

Przed nami najnowsze odcinki serialu “Klan”. Odcinki 4252 i 4253 lubianej przez widzów produkcji znowu nas zaskoczą! Dlaczego Bogusław odwołał spotkanie? Co Żaneta wysłała do Piotrusia? Kto pomaga w przygotowaniach do Wigilii na Truskawieckiej? Przekonajmy się już dzisiaj!

Klan 4252 odc streszczenie i opis

Piotruś nie chce rozmawiać ze swoimi rodzicami. Jego mama wysyła mu nagranie, ale zanim sięgnie do niego Piotruś ogląda je Ula. Kobieta widzi, jak Żaneta zwraca się do swojego syna i opowiada mu o tęsknocie za nim. Mama Piotrusia bardzo chciałaby, aby syn w końcu do niej przyjechał. Na Piotrusia czeka też jego mały brat. Zdenerwowana Ula nie chce, by Piotruś zobaczył to nagranie. Kobieta postanawia więc usunąć tę wiadomość.

Czytaj także: Klan – streszczenie odcinków

Lola niedługo ma się spotkać z mężczyzną poznanym w internecie. Gdy kobieta czeka na spotkanie dostaje od Bogusława SMSa. Mężczyzna ostatecznie nie przychodzi na „randkę” i informuje załamaną Lolę, że jest chory i przechodzi konieczną hospitalizację. Kobieta nie wie, co robić. Specjalnie dla Bogusława przyjechała bowiem aż z Austrii. Rodzina Kazuniów proponuje Loli, by nie wracała do domu, ale spędziła święta u nich.

Do stolicy na święta przybywają też Kaja i Daniel. Kai nie podoba się pomysł Wigilii u Pawła. Kobieta jednak zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, kim jest Lubicz. Na Truskawieckiej wszyscy się krzątają i przygotowują piękne, rodzinne święta. Zaangażowani są w to nie tylko domownicy, ale też Agnieszka, Ola i Tymon. Chłopak chwali się też Pawłowi, że pogrzebał trochę w lampkach choinkowych, by dawały one zupełnie inny efekt. Okazuje się, że lampki przestały działać.

Klan 4252 odc. – gdzie zobaczyć

Premierowa emisja 4252 odcinka serialu “Klan” zaplanowana jest na wtorek, 2 stycznia 2024 na godzinę 17:55 na antenie TVP 1.

Odcinek będziecie mogli zobaczyć także w serwisie TVP VOD.

Klan 4253 odc. – opis

Janusz i Agnieszka rozmawiają o Bożym Narodzeniu. Dołącza do nich Tymon. Chłopak bardzo tęskni za Lenką. Pragnie, by kobieta wreszcie wróciła z Indii. Klaudia rozmawia z Andrzejem w klinice, gdyż ma do niego sprawę. Kobieta prosi Górzyńskiego, by popołudniu przywiózł Michasię do domu od Bożenki. To pilne i sama nie da sobie rady, gdyż dowiedziała się, że Marcin uległ wypadkowi i musi szybko do niego jechać.

Czytaj także: Dżesika chce oświadczyn w święta

Kaja spotyka się z Pawłem. Dyskutuje z doktorem o operacji plastycznej. Bożenka rozmawia ze znajomą, która pracuje w szpitalu zakaźnym. Koleżanka mówi kobiecie, że żadnego Bogusława w ostatnich dniach nikt nie przyjął. Kazuniowie podejrzewają, że mężczyzna oszukał Lolę. Do Bożenki przyjeżdża Andrzej, by odebrać Michasię. W domu jest Lola, która prezentuje zdjęcie Bogusława i pyta, czy ktoś go gdzieś widział? Niespodziewanym zbiegiem okoliczności okazuje się, że Andrzej zna Bogusława.

Bogdan jest zazdrosny o Ninę. Podejrzewa, że dziewczyna nie jest z nim szczera. Rafał i Ola rozmawiają o tym, czy powiedzieć Bogdanowi o korkach Niny u Janusza. Wigilia u Lubiczów udała się idealnie. Zachwycony Skoczek wprasza się w łaski Pawła i traktuje go jak brata. Prosi doktora, by ten wystawił mu dobrą opinię o całodobowym sklepie monopolowym, który chce otworzyć na Truskawieckiej. Lubicz czuje się, jakby ktoś postawił go pod ścianą.

Klan 4253 odc. – kiedy w TV?

Premierowa emisja 4253 odcinka serialu “Klan” odbędzie się w środę, 3 stycznia 2024 o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

Odcinek będziecie mogli zobaczyć także w serwisie TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Anna Nowak dziennikarz
Uwielbia seriale – zwłaszcza te klasyczne. Wciąż szuka nowych, które dorównają jej ulubionym. Pisze o kinie, telewizji, premierach w serwisach streamingowych. W wolnych chwilach czytuje książki.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version