Klan 4353 odc. Majka wprowadza się do Oli. Streszczenie 4353 odcinka

Przez Anna Nowak Dodaj komentarz

W ostatnich odcinkach serialu “Klan” widzieliśmy, że Majka potrzebuje pomocy. Kobieta wprowadza się do Rafała i Oli. Oto “Klan” 4353 odc streszczenie!

Przed nami nowy odcinek serialu “Klan”. Odcinek 4353 przyniesie widzom wiele emocji! Gdzie Dżesika kupi suknię ślubną? Czym denerwuje się Ola? Jak udała się impreza u Czesi? Przekonajmy się już dzisiaj!

Klan 4353 odc streszczenie i opis

Dżesika wraz ze swoim narzeczonym pełną parą zabierają się za przygotowanie wesela i ślubu. Waldek zachwala też Dżesice salon sukien ślubnych Anny Surmacz i namawia ją, by to właśnie tam zakupiła weselny strój.

Czytaj także: Klan – streszczenie odcinków

Do Oli i Rafała wprowadziła się też Majka. Olę denerwuje jej bałaganiarstwo. Prosi więc męża, by ten porozmawiał o tym z przyrodnią siostrą. Rafał woli unikać sprzeczek i sam sprząta mieszkanie. Jerzy denerwuje się, że w firmie nie da się dogadać. Antek i Renata są skłóceni i nie rozmawiają ze sobą, a to utrudnia wszystkim pracę. Agnieszka Lubicz pilnie szuka nowego miejsca, gdzie będzie prowadziła szkołę jogi. Sala w szkole nie wydaje się Tymonowi odpowiednim miejscem.

Czytaj także: Klan 4352 odc. Jerzy jest w szoku. Streszczenie 4352 odcinka

Michał jedzie z córką do dziadków. Niestety nie zastaje tam Olgi, która pojechała do Litwy. Do domu Czesi przychodzą goście. Kobieta chce uczcić sprzedaż domu po dalekim krewnym. Gdy przychodzi Darek, impreza wymyka się jednak spod kontroli.

Klan 4353 odc. – gdzie zobaczyć

Premierowa emisja 4353 odcinka serialu “Klan” odbędzie się w poniedziałek, 3 czerwca 2024 o godzinie 17:55 na antenie TVP 1.

Odcinek będziecie mogli zobaczyć także w serwisie TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Anna Nowak dziennikarz
Uwielbia seriale – zwłaszcza te klasyczne. Wciąż szuka nowych, które dorównają jej ulubionym. Pisze o kinie, telewizji, premierach w serwisach streamingowych. W wolnych chwilach czytuje książki.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version