Winnice miłości 140 odc. Nektarios jedzie do Austrii. Streszczenie 140 odcinka

Przez Anna Nowak Dodaj komentarz
fot. vod.tvp.pl

W ostatnich odcinkach serialu Winnice miłości widzieliśmy, że Nektarios zaczął szukać informacji w sprawie swojej adopcji. Teraz mężczyzna planuje wyjazd do Austrii, by zdobyć nowe wiadomości w tej sprawie. Oto Winnice miłości 140 odc streszczenie.

Oto streszczenie odcinka 140 oglądanej przez widzów produkcji Winnice miłości. Co zobaczy Melina w domu Achilleasa? Za kim tęskni Daphni? Czego boi się Markos? Przekonajmy się już dziś!

Czytaj także: Winnice miłości 139 odc. streszczenie Melina okłamuje Achilleasa

Winnice miłości 140 odc streszczenie

To, że Achilleas i Alexia mają się ku sobie i nie wahają się okazywać wszem i wobec swoich uczuć bardzo rani Melinę. Zasmucona kobieta wybiega z domu, by ochłonąć. Gdy zjawia się z powrotem robi karczemną awanturę Achilleasowi. Daphni szczerze rozmawia z Markosem. Kobiecie bardzo doskwiera brak rodziców. Daphne czuje się samotna i opuszczona. Emocje te biorą górę zwłaszcza, że Daphne spodziewa się dziecka. Sifis wychodzi ze swojej górskiej kryjówki. Informuje wszystkich, że przemyślał sprawę i że zamierza przejść operację, która może pozwolić mu wrócić do pełnej sprawności.

Czytaj także: Winnice miłości – streszczenie odcinków 

Okazuje się, że w Salonikach rusza sprawa zamordowanego handlarza narkotyków. Bardzo niepokoi to Markosa. Swoje obawy zgłasza też Aggeliki. Nektarios zamierza wyruszyć do Austrii, by tam zdobywać informacje na temat swojej adopcji. Prosi Dimitrę, by pojechała tam z nim.

Winnice miłości 140 odc. – gdzie zobaczyć

Emisja 140 odcinka serialu Winnice miłości odbędzie się we wtorek, 20 lutego 2024 o godzinie 18:30 na antenie TVP Kobieta.

Odcinek będziecie mogli zobaczyć także w serwisie TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Anna Nowak dziennikarz
Uwielbia seriale – zwłaszcza te klasyczne. Wciąż szuka nowych, które dorównają jej ulubionym. Pisze o kinie, telewizji, premierach w serwisach streamingowych. W wolnych chwilach czytuje książki.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version