Zakazany owoc odc. 481 streszczenie

Przez Anna Nowak Dodaj komentarz
Kadr z serialu Zakazany owoc / Yasak Elma 143. Bölüm / YouTube

Czego dowie się Selim? Jak nowe informacje wpłyną na mężczyznę? Będzie zaskoczony? Poznajcie streszczenie 481 odcinka serialu Zakazany owoc!

Interesuje Was, co wydarzy się w kolejnych odcinkach „Zakazanego owocu”? Już teraz przeczytajcie nasze przedpremierowe streszczenie tej tureckiej produkcji!

Zakazany owoc odcinek 481 streszczenie

To co zaplanowała sobie Julia, faktycznie może się ziścić. Kobieta zamierza pozbawić życia Handan. Z kolei Emir też ma swoje plany. Mężczyzna zamierza przeprowadzić się do domu Julii. Odbywa się uroczyste pożegnanie Engina. Cała rodzina Yildiz jest zrozpaczona.

Czytaj także: Zakazany owoc odc. 480 streszczenie

Selim i Julia rozmawiają. Kobieta uważa, że Selim powinien natychmiast opuścić kraj. Z kolei Kumru również nie ma najlepszych wieści dla Selima. Kobieta mówi mu, że chce się z nim rozstać.

Zakazany owoc odc. 481 streszczenie

481 odcinek „Zakazanego owocu” będzie można zobaczyć w telewizji w czwartek, 6 czerwca 2024 r. o godz. 17:15. Jak zawsze, nowy epizod pojawi się najpierw na TVP 2, a następnie na TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Anna Nowak dziennikarz
Uwielbia seriale – zwłaszcza te klasyczne. Wciąż szuka nowych, które dorównają jej ulubionym. Pisze o kinie, telewizji, premierach w serwisach streamingowych. W wolnych chwilach czytuje książki.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version