Leśniczówka 791 odc. Druga sekcja zwłok Stanisława. Streszczenie 791 i 792 odcinka

Przez Anna Nowak Dodaj komentarz
fot. vod.tvp.pl

W ostatnich odcinkach serialu Leśniczówka śledzimy knowania Karcza. Janusz ma apetyt na stanowisko zastępcy burmistrza. Na jaw wychodzą też nowe fakty dotyczące śmierci Stanisława. Oto Leśniczówka 791 odc streszczenie.

Oto streszczenia odcinków 791 i 792 oglądanej przez widzów produkcji Leśniczówka. Co proponuje Stańczyk? Co wydarzy się w stadninie? Przekonajmy się już dzisiaj!

Leśniczówka 791 odc streszczenie

Karcz uważa, że należy mu się stanowisko zastępcy, o czym jasno informuje burmistrza. Janusz rozmawia też z Tamarą, by ta znalazła coś na Konrada. Dobrze byłoby utrzeć mu nosa. W plany wtrąca się jednak Stańczyk. Mężczyzna sugeruje, że może trzeba zrobić tak, by Konrad dostał awans i miejsce pracy w dalekim mieście. Janusz wybiera się na kontrolę do stadniny. Przeszkadzają mu w tym Izdebskie. Konflikt jest na tyle duży, że musi przyjechać policja.

Po kolejnej sekcji zwłok Stanisława okazuje się, że mężczyzna zmarł na skutek potrącenia przez auto. Adwokaci Michała podważają tę wiadomość. Magdę broni Jacek. Może wreszcie uda się uniknąć hejtu, jaki cały czas spada na Magdę.

Leśniczówka 791 odc. – gdzie zobaczyć

Premierowa emisja 791 odcinka serialu Leśniczówka odbędzie się w piątek, 1 grudnia 2023 o godzinie 18:25 na antenie TVP 1.

Odcinek będziecie mogli zobaczyć także w serwisie TVP VOD.

Czytaj także: Leśniczówka – streszczenie odcinków

Leśniczówka 792 odc. – opis

Michał mija się na ulicy z Jackiem. Mężczyzna oznajmia mu, że zrobi wszystko, by obronić Magdę. Niedługo potem okazuje się, że Drabiński postanowił zmienić zeznania. Sołtys wychodzi ze szpitala. Bartuś jest obrażony na Edytkę. Kobieta podejrzewa, że chłopak został źle nastawiony do niej przez rodzinę jej byłego męża. Okazuje się jednak, że Gałek nie czuje się najlepiej.

Do Kasi dociera informacja o kontroli w stadninie. Kobieta obawia się, co nowego knuje Janusz. Uważa, że dowie się tego, gdy zaprosi go na wywiad. Ewelinę zaskakuje niespodziewana rozmowa telefoniczna.

Leśniczówka 792 odc. – kiedy w TV?

Emisja 792 odcinka serialu Leśniczówka odbędzie się w poniedziałek, 4 grudnia 2023 o godzinie 18:25 na kanale TVP 1.

Odcinek będziecie mogli zobaczyć także w serwisie TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Anna Nowak dziennikarz
Uwielbia seriale – zwłaszcza te klasyczne. Wciąż szuka nowych, które dorównają jej ulubionym. Pisze o kinie, telewizji, premierach w serwisach streamingowych. W wolnych chwilach czytuje książki.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version