Zakazany owoc 340 odc. Kumru płacze nad nieudanym związkiem. Streszczenie

Przez Michał Drewicz Dodaj komentarz
Fot. TVP

Życie Yildiz zaczyna coraz bardziej wymykać się spod jej kontroli. W 340 odcinku Zakazanego owocu poznamy dalsze losy bohaterki – jakie decyzje podejmie w związku z niewiernością małżonka? I jak bardzo namiesza w tym wszystkim Ender? Sprawdźcie nasze streszczenie!

Już dziś na antenie TVP 2 zobaczyć będzie można 340 odc. Zakazanego owocu. Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka, które przedstawia najważniejsze wydarzenia z nadchodzącego odcinka serialu.

Zakazany owoc 340 odc. – streszczenie

W najnowszym odcinku tureckiego serialu Cagatay postanawia, że zakończy związek z Kumru. Bierze udział w męskiej rozmowie z Doganem, który dostrzega, że jego współpracownika gryzą problemy natury osobistej. Chociaż Cagatay wypytuje Dogana o przyczyny jego rozwodu, na pytanie o pożycie z Yildiz kłamie. Niewierny małżonek udaje, że w jego związku nie ma żadnych problemów.

Tymczasem firma kosmetyczna, która rozpoczęła współpracę z Yildiz, jest zachwycona tym, jak dobrze sprzedają się jej kosmetyki. Producent nie wie, że kobieta sama wykupiła wszystkie produkty z drogerii, by w ten sposób zemścić się na Kumru, której kosmetyki nie sprzedawały się aż tak dobrze.

Czytaj także: Dewajtis 2 sezon – czy będzie?

Ender oraz Caner zaczynają działać w sprawie, którą powierzyła im Asuman. Wraz z matką Yildiz postanawiają, że zorganizują przyjęcie-niespodziankę z okazji nadchodzącej rocznicy ślubu Yildiz i Cagatay. Przyjęcie ma przede wszystkim wprawić w zakłopotanie kochankę Cagataya. Asuman obawia się przebiegu wydarzenia, a podczas imprezy doprowadza do sprzeczki z Feyzą, którą posądza o romans z mężem córki.

Podczas przyjęcia dochodzi także do przykrej sceny z udziałem Kumru. Kobieta nie może patrzeć na to, jak szczęśliwi wydają się Yildiz i Cagatay. Przypominają jej się wszystkie chwile spędzone u boku mężczyzny i jego obietnice. Jest zakochaną, zranioną kobietą. W toalecie płacze nad swoim losem. By zachować dobrą twarz, postanawia jednak złożyć życzenia małżonkom.

Zakazany owoc 340 odc. – kiedy w tv?

340 odcinek Zakazanego owocu zobaczyć będzie można na antenie stacji TVP 2 w czwartek, 9 listopada 2023 r. o godz. 17:15. Oprócz tego 340 odc. serialu pojawi się również w sieci – na TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Michał Drewicz Dziennikarz
Dziennikarz internetowy. Na co dzień zajmuję się branżą rozrywki, pisząc o polskich i zagranicznych produkcjach telewizyjnych. Przeprowadzam wywiady z celebrytami, recenzuję nowości w kinach. W wolnych chwilach — pasjonat piłki nożnej i alternatywnego rocka.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version