Zakazany owoc: Yildiz rozstanie się z Doganem? Asuman kłóci się z córką!

Przez Michał Drewicz Dodaj komentarz
fot. kadr z odcinka Yasak Elma 134. Bölüm / fox.com.tr

Konflikty między bohaterami serialu „Zakazany owoc” coraz bardziej się zaogniają. Asuman ma pretensje do córki o to, że nie próbuje rozwijać swojego małżeństwa. Yildiz z kolei cały czas twierdzi, że jej związek z Doganem to czysta fikcja. Ale czy na pewno…?

Widzowie „Zakazanego owocu” nie będą się nudzić. W 384 i 385 odcinku sporo się bowiem zadzieje. Najpierw poznamy nową bohaterkę serialu – matkę Kumru. Później zaś widzowie będą świadkami kolejnej sprzeczki między Asuman i Yildiz.

Zakazany owoc: Czy Yildiz weźmie rozwód z Doganem?

Przypomnijmy, że po rozstaniu z Ender, Dogan doszedł do wniosku, że jedyną partnerką, która byłaby dla niego odpowiednia, jest Yildiz. Córka Asuman była wówczas świeżo po rozwodzie z Cagatayem, który zdradził ją z Kumru, córką Dogana. Chcąc utrzeć nosa kochance byłego męża, ale przede wszystkim – by przejąć władzę w holdingu – Yildiz zgodziła się na ślub i wyszła za Dogana. Ich małżeństwo nie jest jednak kolorowe.

Czytaj także: Klan 4256 odc. Dżesika wraca z Finlandii. Streszczenie 4256 i 4257 odcinka

Na ślub Yildiz i Dogana nalegała w głównej mierze zwłaszcza Asuman, która robiła wszystko, by zbliżyć tych dwoje do siebie. I osiągnęła sukces, jednak tylko połowicznie, bo Yildiz uznała, że małżeństwo z Doganem jest tylko fikcją do realizacji kolejnych celów. Jak się dowiedzieliśmy, między 314 a 315 odcinkiem serialu „Zakazany owoc”, Yildiz będzie próbowała w miarę naprawić relacje z mężem, ten jednak będzie wyjątkowo się opierał:

Yildiz: Doganie…

Dogan: Kochanie?

Yildiz: W ogóle ze mną nie rozmawiasz.

Dogan: Zdekoncentrowałem się.

Yildiz: Nie chcę, żeby z mojego powodu w domu było napięcie. Już od dwóch tygodni jesteśmy bardzo zdenerwowani z powodu Kumru.

Dogan: To był dla mnie długi dzień. Idę się położyć.

Tę rozmowę, jak zwykle, podsłucha Asuman, która postanowi wziąć córkę na słowo. Będzie naprawdę ostro, a matka powie Yildiz, że jeśli nie weźmie się w garść, zdzieli ją pilotem po głowie.

Zakazany owoc: Asuman pokłóci się z Yildiz. Będzie naprawdę gorąco!

Po nieudanej próbie rozmowy z Doganem, Yildiz zmierzy się z jeszcze groźniejszą przeciwniczką: własną matką. Zdaniem Asuman córka powinna bardziej zaangażować się w małżeństwo.

Asuman: Mężczyzna przyszedł do ciebie i wyznaje ci miłość, a ty nadal się nie zdecydowałaś, mówisz: myślę o tym, nie wiem. Z głupim na łby się pozamieniałaś?

Asuman wydaje się, że Yildiz wciąż zakochana jest w Cagatayu. Jednak matka Halitcana zaprzecza i mówi, że nawet jeśli mogłaby wybaczyć byłemu mężowi, to nigdy więcej nie będzie mogła mu zaufać.

Asuman: Czy mogę ci coś doradzić? Kobiety w Turcji ustawiają się w kolejce po Dogana. Zastanawiam się, dlaczego jesteś taka oporna?

Yildiz: O co chodzi? Ja też jestem dziewczyną, którą ciężko znaleźć.

Asuman: P*eprz się i opamiętaj się! Nie mów ciągle: „Pomyślę o tym”. Inaczej sprawiasz, że mężczyzna ma w głowie tysiąc różnych myśli.

Yildiz: Nie jestem teraz gotowy na małżeństwo, ok?

Asuman: Yildiz, jesteś już żoną tego mężczyzny.

Yildiz: Mamo, jesteśmy teraz małżeństwem na papierze. Czy to to samo, co prawdziwe małżeństwo? Teraz wezmę pilota i ułożę się wygodnie na środku mojego podwójnego łóżka.

Asuman: Wezmę tego pilota, uderzę cię w głowę, wtedy zobaczysz.

Pod koniec Asuman mówi córce, by wzięła się w garść. Nie wierzy także w to, że małżeństwo Dogana i Yildiz jest czystą fikcją. Być może faktycznie zawarli związek tylko „na papierze”, ale – zdaniem matki Yildiz – matka Halitcana „też się w tym facecie zakochała”.

Odcinek 384 tureckiego serialu zobaczymy na TVP 2 w poniedziałek, 15 stycznia 2024 r. Z kolei 385 odc. „Zakazanego owocu” pojawi się w telewizji 16.01.2024 r.

Udostępnij ten artykuł
Przez Michał Drewicz Dziennikarz
Dziennikarz internetowy. Na co dzień zajmuję się branżą rozrywki, pisząc o polskich i zagranicznych produkcjach telewizyjnych. Przeprowadzam wywiady z celebrytami, recenzuję nowości w kinach. W wolnych chwilach — pasjonat piłki nożnej i alternatywnego rocka.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version