Zakazany owoc 339 odc. Asuman pojawia się w domu Cagataya! Streszczenie

Michał Drewicz
Przez Michał Drewicz Dodaj komentarz
Fot. TVP VOD

Intryga coraz bardziej się zagęszcza, a romans Cagataya może wyjść na jaw. Nowy odcinek serialu Zakazany owoc przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów. Co dokładnie wydarzy się w 339 odc. Zakazanego owocu? Sprawdźcie już teraz w naszym streszczeniu!

Cagatay coraz bardziej plącze się w swoich kłamstwach, co mści się na nim w 339 odc. Zakazanego owocu. Czego świadkami będziemy w dzisiejszym odcinku tureckiego serialu? Przeczytajcie poniżej!

Zakazany owoc 339 odc. – streszczenie

W nowym odcinku dowiadujemy się, kim była tajemnicza kobieta, która pod koniec 338 odc. serialu wchodziła do sekretnego domu Cagataya. Okazuje się, że była nią Asuman, matka Yildiz. Kobieta nie jest jednak kochanką Cagataya, wręcz przeciwnie: przybywa za niewiernym zięciem, by dowiedzieć się prawdy na temat jego romansu. Cagatay wypiera się jednak, że w mieszkaniu spotyka się z Kumru. Chociaż Asuman nie wierzy mężczyźnie, nie ma żadnych dowodów poza podsłuchaną rozmową telefoniczną.

Czytaj także: Dewajtis 2 sezon – czy będzie?

Yildiz jest wściekła, bo przez wizytę Asuman w domu schadzek, Cagatay już nigdy więcej nie spotka się tam z Kumru. A właśnie to chciała nagrać na sekretnie umieszczonych kamerach. Jednocześnie Asuman zaczyna działać za plecami córki i zięcia: decyduje się skontaktować z Ender oraz Canerem. Wyjawia im, z jakimi problemami mierzy się małżeństwo Yildiz i Cagatay. Kobieta jest jednak pewna, że romans z Cagatayem ma Feyza i dlatego chce, by rodzeństwo zadziałało i zrobiło z nią porządek. Chętnie przystają na tę prośbę, a Ender postanawia jednocześnie pozbyć się także Arzu. Tymczasem Yildiz pojawi się z kolei u swojej adwokatki, by dowiedzieć się, co dalej robić ze sprawą.

Zakazany owoc 339 odc. – kiedy w tv?

339 odc. Zakazanego owocu będzie można zobaczyć na TVP 2 w środę, 8 listopada 2023 r. o godz. 17:15. Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod będzie dostępny także w internecie – na platformie TVP VOD.

Udostępnij ten artykuł
Przez Michał Drewicz Dziennikarz
Dziennikarz internetowy. Na co dzień zajmuję się branżą rozrywki, pisząc o polskich i zagranicznych produkcjach telewizyjnych. Przeprowadzam wywiady z celebrytami, recenzuję nowości w kinach. W wolnych chwilach — pasjonat piłki nożnej i alternatywnego rocka.
Skomentuj